Studio A2

Max. počet osob jsou 2 dospělí, max. kapacita Studia jsou 2 dospělí nebo 1 dospělý a 1 dítě.

Studio se nachází ve 2. patře vpravo.

Do Studia je vstup z prostoru venkovní terasy do oddělené předsíňky s šatníkovou stěnou, prostorem na ukládání obuvi a košem na odpadky.

Z předsíňky je vchod do obývacího pokoje. V obývacím pokoji je na zemi koberec, dvě křesla, konferenční stolek, stojanová lampa, jedna kovová manželská postel  (2,05 x 1,60 m) a jeden noční stolek s lampou.

Obývací pokoj má dvě okna situovaná na jih, do prostoru venkovní terasy 2. patra budovy. V rohu obývacího pokoje je kuchyňský kout s dřezem a úložným prostorem na nádobí, sklenice, talíře, příbory, aj. V kuchyňské lince je lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, překapávač na kávu a čaj, konvice na čaj a vařič vajíček. V obývacím pokoji je na zdi umístěn plochý televizor. U zdi obývacího pokoje je postavena vysoká skříň na ukládání osobních věcí a na šaty s ramínky a poličkami.

Z obývacího pokoje je samostatný vstup do koupelny se sprchovým koutem, umývadlem, zrcadlem a košem na odpadky. V protilehlé části koupelny je WC. V koupelně je k dispozici fén na vlasy.