Apartmán A3

Max. počet osob v posteli v ložnici jsou 2 dospělí,  max. počet dětí (do 5 let včetně) v posteli s rodiči je 1, max. počet dětí (do 12 let) na rozkládací pohovce v ob. pokoji jsou 2. Max. kapacita apartmánu je 5 hostů.

Apartmán je přístupný po otevřeném schodišti budovy, ve 3. patře vpravo. Vstup do apartmánu je z prostoru podesty před ním na venkovním schodišti. Pokoje jsou průchozí, z předsíňky se prochází obývacím pokojem do ložnice. V celém apartmánu je na zemi koberec s výjimkou kuchyňky a koupelny s WC, kde je na podlaze bílá keramická dlažba.

Předsíňka – je zde šatní stěna a jídelní stůl se dvěma židlemi. Z předsíňky je vchod jak do koupelny a WC, do kuchyňky i do obývacího pokoje.

Koupelna – je zde sprchový kout, velké umývadlo, velké nástěnné zrcadlo, koš na odpadky a dřevěná komoda na prádlo. V protilehlé části koupelny je WC. V koupelně je k dispozici fén na vlasy.

Obývací pokoj – je situován na jižní stranu, v místnosti jsou dvě křesla, konferenční stolek, stojanová lampa, rozkládací sofa s možností vytvoření dvojlůžka. Je zde také TV  stolek s televizorem s plochou obrazovkou a s přijímačem satelitních signálů ze tří různých satelitů. Obývací pokoj má jedno okno. Výhled z něj je na venkovní terasu podlaží, do pasáže a na sousední hotel. Ve zdi obývacího pokoje je vestavěná skříň, jak na šaty s ramínky, tak i s poličkami na ukládání prádla a osobních věcí.

Kuchyňka – v kuchyňce je zabudovaný kuchyňský kout s dřezem a úložným prostorem na nádobí, sklenice, talíře, příbory aj. V kuchyňské lince je též zabudována chladnička. Na lince je umístěna mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, překapávač na kávu a čaj, konvice na čaj a vařič vajíček. V kuchyňce je okno, také s výhledem do dvora a na sousední hotel.

Ložnice – zde je jedna velká kovová dvojpostel (2,05 x 1,80 m) a dva noční stolky se stojanovými lampami. Jedno okno ložnice je situováno na jih, druhé atypické, je situováno na východ.