Apartmán A4

Max. počet osob v posteli v ložnici jsou 2 dospělí,  max. počet dětí (do 5 let včetně) v posteli s rodiči je 1, max. počet dětí (do 12 let) na rozkládací pohovce v ob. pokoji jsou 2. Max. kapacita apartmánu je 5 hostů.

Apartmán se nachází vprostřed 3. patra.  Vstup do apartmánu je z prostoru podesty před ním na venkovním schodišti. Z předsíňky je vchod jak do koupelny a WC, do ložnice, tak i do obývacího pokoje. V celém apartmánu je na zemi koberec s výjimkou kuchyňky a koupelny s WC, kde je na podlaze bílá keramická dlažba.

Koupelna – je zde sprchový kout, velké umývadlo, velké nástěnné zrcadlo, koš na odpadky a dřevěná komoda na prádlo. V protilehlé části koupelny je WC. V koupelně je k dispozici fén na vlasy.

Obývací pokoj – v místnosti jsou dvě křesla, konferenční stolek, stojanová lampa, rozkládací sofa s možností vytvoření dvojlůžka. Je zde také TV  stolek s televizorem s plochou obrazovkou a s přijímačem satelitních signálů ze tří různých satelitů. Obývací pokoj má jedno okno. Výhled z něj je do patia, na venkovní terasu 2. patra a do pasáže. Ve zdi obývacího pokoje je vestavěná skříň, jak na šaty s ramínky, tak i s poličkami na ukládání prádla a osobních věcí.

Kuchyňka – v západní části obývacího pokoje je umístěna otevřená kuchyňka. Je zde zabudovaný kuchyňský kout s dřezem a úložným prostorem na nádobí, sklenice, talíře, příbory aj. V kuchyňské lince je též zabudována chladnička. Na lince je umístěna mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, překapávač na kávu a čaj, konvice na čaj a vařič vajíček.

Ložnice – zde je jedna velká kovová dvojpostel (2,05 x 1,80 m) a dva noční stolky se stojanovými lampami. Okno ložnice s anglickým dvorkem je situováno na západ, do parkové úpravy svahu pod Anglikánskou kaplí. Ve zdi ložnice je vestavěná skříň, jak na šaty s ramínky, tak i s poličkami na ukládání prádla a osobních věcí.