Studio A8

Max. počet osob jsou 3 dospělí,  max. počet dětí (do 5 let včetně) v posteli s rodiči je 1, max. kapacita Studia Superior jsou 4 hosté.

Studio Superior s balkónem se nachází ve 2. patře vlevo.

Do Studia Superior je vstup z prostoru venkovní terasy do oddělené předsíňky s šatníkovou stěnou, prostorem na ukládání obuvi a košem na odpadky.

Z předsíňky je vchod do obývacího pokoje. V obývacím pokoji je na zemi koberec, dvě křesla, konferenční stolek, stojanová lampa, jedna kovová dvojpostel (2,05 x 1,80 m), jedna kovová postel s lamelovým roštem (2,0 x 0,90 m) a dva noční stolky se stojanovými lampami. Je zde též jedno velké krejčovské zrcadlo v dřevěném rámu. Obývací pokoj má tři okna situovaná na sever, ze kterých je výhled do patia, na venkovní terasu. Studio Superior A8 má jako jediné svůj vlastní venkovní půlkruhový balkón situovaný na východ. Balkón je přístupný širokými dvoukřídlými dveřmi z pokoje Studia Superior a má vlastní venkovní křesla i stolek. Na balkóně je povoleno kouřit, je zde popelník.

V rohu obývacího pokoje je kuchyňský kout s dřezem a úložným prostorem na nádobí, sklenice, talíře, příbory aj. V kuchyňské lince je zabudována chladnička, na lince je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, překapávač na kávu a čaj, konvice na čaj a vařič vajíček.

V obývacím pokoji je umístěn na zdi plochý televizor a přijímač satelitních signálů ze tří různých satelitů. Ve zdi obývacího pokoje je vestavěná skříň na šaty s ramínky a poličkami na ukládání osobních věcí.

Z obývacího pokoje je samostatný vstup do koupelny se sprchovým koutem, umývadlem, zrcadlem a košem na odpadky. V protilehlé části koupelny je WC a oknem situovaným na jih. V koupelně je k dispozici fén na vlasy.