Studio A7

Max. počet osob jsou 3 dospělí,  max. počet dětí (do 5 let včetně) v posteli s rodiči je 1, max. kapacita Studia Superior jsou 4 hosté.

Studio Superior se nachází ve 2. patře vlevo.

Do Studia Superior je vstup z prostoru venkovní terasy do oddělené předsíňky s šatníkovou stěnou, prostorem na ukládání obuvi a košem na odpadky.

Z předsíňky je vchod do obývacího pokoje. V obývacím pokoji je na zemi koberec, dvě křesla, konferenční stolek, stojanová lampa, jedna kovová dvojpostel (2,05 x 1,80 m), jedna kovová postel s lamelovým roštem (2,0 x 0,90 m) a dva noční stolky se stojanovými lampami. Obývací pokoj má dvě okna, které jsou situována na jih. Výhled je do prostoru parkoviště a na sousední hotel.

V rohu obývacího pokoje je kuchyňský kout s dřezem a úložným prostorem na nádobí, sklenice, talíře, příbory aj. V kuchyňské lince je zabudována chladnička, na lince je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, překapávač na kávu a čaj, konvice na čaj a vařič vajíček.

V obývacím pokoji je umístěn na zdi plochý televizor a přijímač satelitních signálů ze tří různých satelitů. U zdi obývacího pokoje je postavena skříň na šaty s ramínky a poličkami na ukládání osobních věcí.

Z obývacího pokoje je samostatný vstup do koupelny se sprchovým koutem, umývadlem, zrcadlem a košem na odpadky. V protilehlé části koupelny je WC a oknem situovaným na jih. V koupelně je k dispozici fén na vlasy.