Studio A9

Max. počet osob jsou 2 dospělí,  max. počet dětí je 0, max. kapacita Studia jsou 2 dospělí nebo 1 dospělý a 1 dítě.

Nové Studio se nachází ve 2. patře – střed budovy.

Do Studia je vstup z prostoru venkovní terasy do oddělené předsíňky. Z předsíňky je vchod do obývacího pokoje.

V obývacím pokoji je na zemi vinylová podlaha, dvě křesla, konferenční stolek, stojanová lampa, jedna manželská kovová dvojpostel 2,05 x 1,60 m a dva noční stolky se stojanovými lampami. Obývací pokoj má dvě okna situovaná na východ. Výhled je do patia, na venkovní terasu. Na stropě obývacího pokoje jsou umístěny tři řady stropních LED světel ve dvou intenzitách osvětlení. V obývacím pokoji je umístěn na skříňce plochý LCD televizor a přijímač satelitních signálů ze tří různých satelitů. V prostoru obývacího pokoje je umístěna masivní prosklená skříň na šaty s ramínky, poličkami a zásuvkami pro odkládání prádla. Je zde i jídelní stůl a dvě židle.

Z obývacího pokoje je samostatný vstup do kuchyňky. Je zde  kuchyňský kout s dřezem, úložným prostorem na nádobí, sklenice, talíře, příbory aj. V kuchyňské lince je chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, překapávač na kávu a čaj, konvice na čaj a vařič vajíček.

Z obývacího pokoje je také samostatný vstup do koupelny se sprchovým koutem, umývadlem, odkládací skříňkou a zrcadlem. V koupelně je k dispozici fén na vlasy. Sprchový kout má bezbariérový vstup a skleněnou boční stěnu. V další samostatné místnosti se vchodem z koupelny je WC s košem na odpadky.